Českým i globálním značkám pomáháme s jasnou a efektivní komunikací v jakémkoli jazyce.

Českým i globálním značkám pomáháme s jasnou a efektivní komunikací v jakémkoli jazyce.

Rozumíme vašim potřebám. A plníme je.

Společnost Integro Languages vám naslouchá. Vytvoříme si představu o vašich přáních a přizpůsobíme se jí. Soustředíme se na potřeby klientů a zajišťujeme pro ně překlady dokumentů pro specifické publikum, tlumočení a průběžnou podporu. Na všech zakázkách pracují odborníci, kteří rozumí vašim momentálním potřebám v kontextu dlouhodobých obchodních cílů. Díky tomu dokážeme dodávat vhodná řešení ve správnou dobu.

Obory, na které se specializujeme

Zákaznickou základnu společnosti Integro rozšiřujeme v třech hlavních odvětvích: mezinárodním obchodu, pojišťovnictví a v oblasti kreativních médií.

Překladatelské služby společnosti Integro se přizpůsobí potřebám všech klientů, od právnických firem po reklamní a PR agentury. Těmto a dalším typickým klientům dodáváme překlady webových stránek, nabídek ve veřejných zakázkách, marketingových brožur a návodů, tlumočení, mluvené komentáře nebo místní podporu.

Další informace najdete na této stránce. Pro konzultace a specifikaci možností spolupráce se společností Integro volejte +44 1603 510908.