Mēs palīdzam vietējiem, valsts un starptautiskajiem zīmoliem nodrošināt skaidru un efektīvu vēstījumu jebkurā valodā.

Mēs palīdzam vietējiem, valsts un starptautiskajiem zīmoliem nodrošināt skaidru un efektīvu vēstījumu jebkurā valodā.

Jūsu vajadzību izprašana un apmierināšana

Integro Languages klausās. Mēs radām jūsu izvēlēto tēlu un attiecīgi rīkojamies. Mūsu uz klientu balstītā pieeja aptver visu-sākot no dokumenta tulkošanas konkrētai mērķauditorijai līdz interpretācijai un nepārtrauktam atbalstam. Katra uzticētā darba laikā mēs nodrošinām, lai visi iesaistītie pilnībā izprot jūsu tūlītējās prasības plašāko uzņēmējdarbības mērķu kontekstā. Tas ļauj Integro nodrošināt risinājumus, kas ir gan savlaicīgi, gan atbilstoši.

Mūsu specializācijas jomas

Integro pieaugošās klientu bāzes ietvaros tiek izvērsts plašs darbs šādos trīs galvenajos sektoros – starptautiskā uzņēmējdarbība, apdrošināšana un radošie mēdiji.

Integro tulkošanas pakalpojumus var pielāgot katra klienta – sākot no korporatīvas juridiskās firmas un beidzot ar reklāmas vai sabiedrisko attiecību aģentūru – vajadzībām. Pakalpojumi šiem un citiem parastajiem klientiem ietver tīmekļa vietņu, oficiālo piedāvājumu, mārketinga brošūru un rokasgrāmatu tulkojumus, kā arī mutisko tulkošanu, tulkojuma ierunāšanu un atbalstu uz vietas valstī.

Lasiet vairāk par mūsu procesu tālāk vai arī pārrunājiet ar mums to, kā Integro var jums palīdzēt, zvanot pa tālruni +44 1603 510908.