Mes padedame vietos, valstybinėms ir pasaulinio lygio verslo įmonėms aiškiai ir veiksmingai bendrauti bet kokia kalba.

Mes padedame vietos, valstybinėms ir pasaulinio lygio verslo įmonėms aiškiai ir veiksmingai bendrauti bet kokia kalba.

Suprantame Jūsų poreikius – ir juos tenkiname

Mes, „Integro Languages“, išklausome. Susidarome vaizdą, ko Jūs norite, ir atitinkamai reaguojame. Mūsų į klientus orientuotas požiūris apima viską – nuo dokumentų vertimo konkrečiai auditorijai iki žodinio vertimo bei paskesnės pagalbos. Paskirdami darbus, mes užtikriname, kad visi su jais susiję visiškai suprastų mūsų būtinus reikalavimus platesnių verslo uždavinių kontekste. Tokiu būdu „Integro“ laiku pristato tinkamus sprendimus.

Mūsų specializacijos sektoriai

Augant „Integro“ klientų bazei, mes ekstensyviai dirbame trijuose pagrindiniuose sektoriuose – tarptautinio verslo, draudimo ir kūrybinės medijos.

„Integro“ vertimų paslaugas galima pritaikyti bet kurio kliento poreikiams – nuo bendrų advokatų kontorų iki reklamos ar ryšių su visuomene biurų. Šiems ir kitiems tipiškiems klientams teikiame įvairias paslaugas, įskaitant interneto svetainių, viešųjų konkursų, rinkodaros brošiūrų ir prietaisų naudojimo instrukcijų vertimą, taip pat vertimą žodžiu, įgarsinimą bei pagalbą kitakalbiams šalyje.

Skaitykite daugiau apie mūsų darbi procesą toliau arba, norėdami pasikalbėti, kaip „Integro“ galėtų Jums padėti, skambinkite mums tel. +44 1603 510908.