Pomagamy lokalnym, krajowym i globalnym właścicielom marek komunikować się w dowolnym języku - czytelnie i skutecznie

Pomagamy lokalnym, krajowym i globalnym właścicielom marek komunikować się w dowolnym języku - czytelnie i skutecznie

Rozumiemy Państwa potrzeby – i wychodzimy im naprzeciw

Integro Languages umie słuchać. Tworzymy obraz Państwa potrzeb i na jego podstawie przystępujemy do pracy. Nasze podejście biznesowe, zorientowane na klienta, obejmuje całe spektrum usług – od przetłumaczenia określonego dokumentu dla konkretnego odbiorcy do tłumaczeń ustnych i bieżącego wsparcia. Przy realizacji każdego zlecenia dbamy o to, aby osoby je obsługujące w pełni rozumiały bezpośrednie potrzeby klienta w zakresie szerszych celów biznesowych. Dzięki temu podejściu Integro oferuje właściwe rozwiązania we właściwym czasie.

Sektory naszej specjalizacji

Wraz z rozszerzaniem się naszej bazy klientów, pogłębiamy współpracę z trzema kluczowymi sektorami – przedsiębiorstw międzynarodowych, firm ubezpieczeniowych i mediów kreatywnych.

Oferowane przez Integro usługi tłumaczeniowe można z powodzeniem dostosować do specyficznych potrzeb dowolnego klienta, np. kancelarii prawnej obsługującej korporacje, agencji reklamowej czy agencji PR. W ramach obsługi powyższych podmiotów oraz innych typowych klientów oferujemy tłumaczenia treści witryn internetowych, dokumentów przetargowych, broszur marketingowych i instrukcji oraz tłumaczenia ustne, tłumaczenia list dialogowych, jak również wsparcie w kraju klienta.

Dalsze informacje o procedurze realizacji usług zawarte są poniżej; nasze propozycje możemy przedstawić także telefonicznie, więc zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem +44 1603 510908.